Menu

De beste wervingsbureaus in Rotterdam: 15 opties

Een passend wervingsbureau in Rotterdam kan het verschil maken bij een vaste vacature, tijdelijke opdracht of volgende carrièrestap. In deze selectie vind je bureaus voor onder meer techniek, finance, ICT, juridische ondersteuning en managementfuncties.

Let vooral op ervaring met jouw vakgebied, begeleiding voor werkzoekenden en de manier waarop werkgevers worden geholpen. Een duidelijke intake, snelle terugkoppeling en realistische planning maken het contact praktischer.

Hoe deze gids is gerangschikt

We rangschikken wervingsbureaus in Rotterdam op hoe gespecialiseerd elk bedrijf is, wat klanten zeggen, hoe volledig de gegevens zijn en waar het zit.

Bedrijven kunnen diensten afnemen om beter zichtbaar te zijn in deze lijsten.

Top 3LijstKaartZo kies je

Vergelijk 15 lokale opties

EVA Recruitment B.V., Rotterdam#1
Wat opvalt
  • Specialist in logistiek en techniek

EVA Recruitment B.V.

4,981 beoordelingen
Albert Plesmanweg 43L, 3088 GB Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Operators, monteurs en technici

EVA Recruitment B.V. is een arbeidsbemiddelaar in Rotterdam voor functies binnen logistiek, productie, techniek en management. De specialisatie ligt onder meer bij operators, monteurs, maintenance en teamleads. Door kennis van de praktijk kan het bureau gericht meedenken over functies die aansluiten bij ervaring, ambities en werkomgeving.

De werkwijze draait om één aanspreekpunt, korte lijnen en duidelijke communicatie. EVA begeleidt het proces van eerste aanvraag tot plaatsing en kan ook screening, gesprekken, contracten, verloning, ID-controles en diploma’s verzorgen. Bij een sollicitatie volgt doorgaans snel een eerste reactie en wordt bij een passende match direct een gesprek gepland.

PES Recruitment, Rotterdam#2
Wat opvalt
  • Persoonlijke begeleiding naar werk

PES Recruitment

4,898 beoordelingen
Fascinatio Boulevard 522, 2909 VA Capelle aan den IJssel, Nederland
Geschikt voor
Werkzoekenden die begeleiding zoekenWerkgevers met vaste of tijdelijke vacatures

PES Recruitment is een arbeidsbemiddelaar in Rotterdam die werkzoekenden persoonlijk begeleidt naar passend werk. Het bureau ondersteunt bij vaste banen, werving en selectie, detachering en uitzenden. De begeleiding begint bij een gesprek over interesses en mogelijkheden en loopt door tijdens het sollicitatieproces.

De communicatie is snel, duidelijk en vriendelijk. Voor werkgevers neemt PES de werving uit handen, van intake en actieve search tot selectie. Ook tijdelijke versterking bij piekdrukte of verlof kan worden geregeld, terwijl detachering flexibiliteit biedt voor een langere inzet.

Link2Match, Rotterdam#3
Wat opvalt
  • Gespecialiseerd in legal en hospitality

Link2Match

4,957 beoordelingen
Van Nelleweg 1, 3044 BC Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Juridische ondersteuningsfuncties

De begeleiding is persoonlijk en gericht op een match die aansluit bij ervaring, ambities, persoonlijkheid en gewenste werkomgeving. Ook afwijkende wensen, zoals een beperkt aantal werkuren, worden zorgvuldig meegenomen.

De recruiters staan bekend om snelle communicatie, duidelijke verwachtingen en betrokken begeleiding van eerste gesprek tot plaatsing. Werkgevers krijgen ondersteuning bij het vinden van kandidaten die passen bij team, cultuur en functie. Door de combinatie van branchekennis en een gerichte aanpak ligt de nadruk niet op zoveel mogelijk kandidaten, maar op een passende selectie.

Michael Page | Werving- en selectiebureau (vast & uitzenden), Rotterdam#4
Wat opvalt
  • Specialistische consultants per vakgebied

  • Vaste én tijdelijke functies

Michael Page | Werving- en selectiebureau (vast & uitzenden)

4,674 beoordelingen
Aert van Nesstraat 45, 3012 CA Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Professionals en managers

Michael Page is een bureau voor personeelsadvies in Rotterdam, gespecialiseerd in werving en selectie van professionals en managers . Gespecialiseerde consultants richten zich op uiteenlopende vakgebieden, waaronder finance, marketing, HR, healthcare, engineering, manufacturing en legal.

De dienstverlening omvat zowel vaste als tijdelijke functies, executive search, consulting, advisory en outsourcing. De combinatie van lokale kennis en een internationaal netwerk ondersteunt werkgevers bij het vinden van specialistisch talent en werkzoekenden bij een volgende stap. Een persoonlijk gesprek met een consultant kan worden afgestemd op het betreffende vakgebied.

Melior Jobs - recruitment hypotheek- en Verzekeringsmarkt, Rotterdam#5
Wat opvalt
  • Specialist in hypotheek en verzekeringen

Melior Jobs - recruitment hypotheek- en Verzekeringsmarkt

5,032 beoordelingen
Weg en Land 20, 2661 DB Bergschenhoek, Nederland
Geschikt voor
Functies in hypotheek en verzekeringenWerk in financiële dienstverlening

Melior Jobs is een recruiter in Rotterdam voor de hypotheek-, verzekerings- en financiële dienstverlening. Met diepgaande branchekennis bemiddelt het bureau naar vaste en tijdelijke functies bij onder meer advieskantoren. De persoonlijke aanpak gaat verder dan een vacature plaatsen: organisaties en functies worden zo authentiek mogelijk in beeld gebracht.

De communicatie is kort en duidelijk, met regelmatig contact tijdens de sollicitatieprocedure en proeftijd. Dat maakt Melior Jobs interessant voor kandidaten die begeleiding en opvolging waarderen, maar ook voor werkgevers die gericht personeel in de financiële markt zoeken.

Office Recruiters, Rotterdam#6
Wat opvalt
  • Specialist in kantoorfuncties

  • Werving, detachering en uitzenden

Office Recruiters

5,029 beoordelingen
Stoomloggerweg 8, Unit 1.5, 3133 KT Vlaardingen, Nederland

Office Recruiters is een recruiter in Rotterdam voor kantoorfuncties. Het bureau kijkt bij een kennismaking verder dan cv en motivatiebrief en onderzoekt samen met werkgevers en werkzoekenden welke werkomgeving en functie echt passen. De persoonlijke benadering wordt ondersteund door een uitgebreid netwerk.

De dienstverlening omvat werving en selectie, detachering, uitzenden en advies. De communicatie is open en transparant, met ruimte voor maatwerk. Voor kandidaten betekent dit gerichte voorstellen; werkgevers kunnen het volledige bemiddelingsproces laten afstemmen op hun personeelsvraag.

Recruitmentbureau WR.nl, Rotterdam#7
Wat opvalt
  • Vaste banen in techniek en finance

Recruitmentbureau WR.nl

4,930 beoordelingen
Wijnhaven 15, 3011 WH Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Technische vakmensenFinance- en accountancyprofessionals

Recruitmentbureau WR.nl helpt vanuit Rotterdam bij werving en selectie voor vaste banen in onder meer engineering, techniek, bouw, ICT, accountancy en finance. De specialisten richten zich op inhoudelijke kennis van het vakgebied en zoeken naar functies die passen bij ervaring en ambities.

De begeleiding is persoonlijk en praktisch: kandidaten krijgen voorbereiding op gesprekken, feedback en ondersteuning tijdens het traject. Werkgevers kunnen rekenen op een gerichte selectie in plaats van alleen het doorsturen van cv’s. WR.nl werkt met een team van ervaren professionals en ondersteunende medewerkers.

SLokale optie
#8
Wat opvalt
  • IT-recruitment met persoonlijke begeleiding

  • Vaste en tijdelijke IT-inhuur

SourceSelect Recruitment

5,024 beoordelingen
Rivium Boulevard 156, 2909 LK Capelle aan den IJssel, Nederland

SourceSelect Recruitment is een recruiter in Rotterdam die zich richt op IT-professionals. De selectie kijkt niet alleen naar technische kennis, maar ook naar team, bedrijfscultuur en de inhoud van de functie. Kandidaten krijgen persoonlijke begeleiding vanaf de kennismaking tot en met onboarding en de periode daarna.

De aanpak is gericht en transparant, met aandacht voor voorbereiding en duidelijke communicatie. Naast vaste functies ondersteunt SourceSelect ook bij tijdelijke IT-inhuur, detachering en detavast-constructies voor projecten, extra werkdruk of vervanging.

Page Personnel | Werving- en selectiebureau (vast & interim), Rotterdam#9
Wat opvalt
  • Vaste en interimfuncties voor professionals

Page Personnel | Werving- en selectiebureau (vast & interim)

4,3113 beoordelingen
Aert van Nesstraat 45, 3012 CA Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Professionals in specialistische vakgebiedenWerkgevers met interimbehoefte

Page Personnel is een recruiter in Rotterdam voor werving en selectie van professionals voor vaste en interimfuncties. Gespecialiseerde teams verbinden kandidaten met organisaties binnen uiteenlopende vakgebieden, waaronder finance, marketing, HR, healthcare, engineering, manufacturing en legal.

De begeleiding is actief en persoonlijk, met aandacht voor wensen, mogelijkheden en een goede voorbereiding op gesprekken. Werkgevers krijgen ondersteuning bij het vinden van gekwalificeerde medewerkers, terwijl kandidaten kunnen rekenen op begeleiding naar een passende volgende stap.

The Field Service Company, Rotterdam#10
Wat opvalt
  • Pure specialist in field service

The Field Service Company

4,923 beoordelingen
Willemskade 13, 3016 DK Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Field service engineersTechnici voor vaste of freelance inzet

The Field Service Company is een recruiter in Rotterdam die zich volledig richt op field service engineers en technische functies. De begeleiding begint met een gesprek over vaardigheden, ervaring, ambities en gewenste werkomgeving. Vanuit die intake wordt gezocht naar een werkgever en team die inhoudelijk én persoonlijk passen.

De dienstverlening omvat werving en selectie voor een vaste baan en freelance inzet voor tijdelijke opdrachten. De communicatie is helder en betrokken, met aandacht voor de sollicitatieprocedure en de periode daarna. Ook ervaren technici en professionals die een volgende stap zoeken kunnen hier gericht terecht.

dé Kandidaat I Werving- en selectie en Recruitment, Rotterdam#11
Wat opvalt
  • Specialist in klantcontact en tech

dé Kandidaat I Werving- en selectie en Recruitment

4,921 beoordelingen
Siciliëboulevard 328, 3059 XT Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Customer service en supportCommerciële functies

dé Kandidaat is een recruitmentbureau in Rotterdam voor commerciële, klantcontact-, staf- en techfuncties. De aanpak is persoonlijk en gericht op kandidaten die passen bij de functie én de organisatie. Voor klantcontact wordt specifiek gekeken naar vaardigheden als rustig blijven, helder communiceren en mensen verder helpen; dat wordt in gesprekken actief onderzocht.

Werkgevers krijgen een gerichte shortlist en kunnen rekenen op korte lijnen tijdens de werving en selectie. Kandidaten worden snel geïnformeerd en begeleid met praktische sollicitatietips. De combinatie van lokale kennis in Rijnmond en Drechtsteden en een directe werkwijze maakt het bureau geschikt voor zowel gerichte zoekvragen als kandidaten die hun richting nog bepalen.

HNR | Het Nieuwe Recruitment, Rotterdam#12
Wat opvalt
  • Toegankelijke begeleiding met korte lijnen

HNR | Het Nieuwe Recruitment

4,727 beoordelingen
Boompjes 270, 3011 XZ Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Kandidaten die persoonlijke begeleiding zoekenWerkgevers met een gerichte vacature

HNR | Het Nieuwe Recruitment is een recruiter in Rotterdam met een persoonlijke en toegankelijke aanpak. Het bureau begeleidt kandidaten en werkgevers tijdens het sollicitatieproces en staat bekend om snelle reacties, duidelijke communicatie en actief meedenken.

De werkwijze kan zowel online als op locatie worden afgestemd. HNR richt zich op passende matches en houdt betrokken contact tijdens gesprekken en interviews. Voor kandidaten die waarde hechten aan korte lijnen en directe begeleiding is dat een herkenbaar onderdeel van de dienstverlening.

Extra Talent, Rotterdam#13
Wat opvalt
  • Snelle bemiddeling naar kantoorfuncties

  • Open en informele teamsfeer

Extra Talent

4,336 beoordelingen
Max Euwelaan 80, 3062 MA Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Kandidaten voor kantoorfuncties

Extra Talent is een recruiter in Rotterdam voor kandidaten die persoonlijke aandacht en een vlot sollicitatieproces zoeken. De begeleiding omvat een kennismakingsgesprek, snelle terugkoppeling en ondersteuning richting een passende werkgever. Een plaatsing bij een groot advocatenkantoor in Rotterdam laat zien dat ook specialistische kantoorfuncties binnen het bereik liggen.

De vestiging heeft een open, informele sfeer en een teamgerichte uitstraling. Kandidaten kunnen er terecht voor een nieuwe baan waarbij functie, werkomgeving en persoonlijke ambities samen worden bekeken.

FlexMatch Recruiting Professionals, Rotterdam#14
Wat opvalt
  • Persoonlijke matching op werkcultuur

  • Begeleiding tot aan plaatsing

FlexMatch Recruiting Professionals

4,419 beoordelingen
Essebaan 63-65, 2908 LJ Capelle aan den IJssel, Nederland
Geschikt voor
Werkzoekenden die een passende cultuur zoekenKandidaten voor uitzendwerk

FlexMatch Recruiting Professionals is een uitzendbureau in Rotterdam dat werkzoekenden persoonlijk begeleidt naar passend werk. In gesprekken is er aandacht voor ervaring, ambities en de gewenste werkcultuur. Vanuit die basis zoekt het team naar functies en werkgevers die inhoudelijk aansluiten.

De communicatie verloopt vlot en netjes, met begeleiding van eerste contact tot plaatsing. FlexMatch richt zich op een duurzame match en biedt kandidaten ondersteuning tijdens het traject. De open werksfeer en persoonlijke benadering geven het bureau een toegankelijk karakter.

ALokale optie
#15
Wat opvalt
  • Gerichte wervingscampagnes

Adrecruit

4,712 beoordelingen
De Zoom 25, 3181 MK Rozenburg, Nederland
Geschikt voor
Bedrijven met moeilijk vervulbare vacatures

Adrecruit is een recruitmentbureau in Rotterdam dat organisaties helpt om vacatures gericht en creatief onder de aandacht te brengen. De aanpak draait om structuur in het wervingsproces, het bereiken van latent talent en een voorselectie van kandidaten die beter aansluiten bij de functie.

Voor bedrijven zonder eigen HR-afdeling kan Adrecruit de werving van begin tot eind ondersteunen. Campagnes via onder meer Instagram en Facebook maken de instroom laagdrempelig, terwijl duidelijke afstemming over de functie zorgt voor een gerichte aanpak. Reserveer tijdig wanneer je een campagne wilt starten.

De vergelijking in één oogopslag

#BedrijfScoreReviewsIdeaal voor
#1EVA Recruitment B.V. 4,981Operators, monteurs en technici
#2PES Recruitment 4,898Werkzoekenden die begeleiding zoeken
#3Link2Match 4,957Juridische ondersteuningsfuncties
#4Michael Page | Werving- en selectiebureau (vast & uitzenden) 4,674Professionals en managers
#5Melior Jobs - recruitment hypotheek- en Verzekeringsmarkt 5,032Functies in hypotheek en verzekeringen
#6Office Recruiters 5,029—
#7Recruitmentbureau WR.nl 4,930Technische vakmensen
#8SourceSelect Recruitment 5,024—
#9Page Personnel | Werving- en selectiebureau (vast & interim) 4,3113Professionals in specialistische vakgebieden
#10The Field Service Company 4,923Field service engineers
#11dé Kandidaat I Werving- en selectie en Recruitment 4,921Customer service en support
#12HNR | Het Nieuwe Recruitment 4,727Kandidaten die persoonlijke begeleiding zoeken
#13Extra Talent 4,336Kandidaten voor kantoorfuncties
#14FlexMatch Recruiting Professionals 4,419Werkzoekenden die een passende cultuur zoeken
#15Adrecruit 4,712Bedrijven met moeilijk vervulbare vacatures

Heb je een bedrijf?

Mijn bedrijf plaatsen

Kaart van wervingsbureaus in Rotterdam

De selectie bestrijkt wervingsbureaus die zich richten op Rotterdam en de bredere arbeidsmarkt van Zuid-Holland. Daardoor vind je zowel gespecialiseerde recruiters als bureaus met een ruimer aanbod aan functies. Kijk vóór een afspraak na of het bureau jouw vakgebied en gewenste werkregio bedient. Bij een eerste kennismaking kunnen reistijd, gesprek op locatie en digitale begeleiding de keuze beïnvloeden.

Diensten om te vergelijken

  • Technische functiesBemiddeling voor operators, monteurs, technici en andere technische vakmensen.
  • Finance en accountancyOndersteuning bij functies in financiële dienstverlening, finance en accountancy.
  • ICT-vacaturesRecruitment voor ICT-professionals en specialistische digitale functies.
  • Juridische ondersteuningGerichte bemiddeling voor juridische ondersteuningsfuncties.
  • Management en professionalsWerving en advies voor professionals, managers en ervaren kandidaten.
  • Vaste vacaturesHulp bij het vinden of invullen van een vaste functie.
  • Tijdelijke opdrachtenBemiddeling voor werkgevers met tijdelijke vacatures en flexibele behoefte.

Zo kies je wervingsbureaus in Rotterdam

  1. Vraag naar vergelijkbare functiesLaat voorbeelden geven van recente vacatures in jouw vakgebied en functieniveau.
  2. Bespreek de intakeVraag welke informatie nodig is en wanneer je een concreet voorstel of kandidaten verwacht.
  3. Controleer de doelgroepGa na of het bureau vooral werkzoekenden begeleidt, werkgevers bedient of beide doet.
  4. Maak de regio explicietBespreek of de bemiddeling alleen Rotterdam omvat of ook andere plaatsen in Zuid-Holland.
  5. Leg de opvolging vastSpreek af wie contact houdt, hoe vaak je updates krijgt en wanneer je kunt bijsturen.

Veelgestelde vragen

Kan ik als werkzoekende bij een wervingsbureau terecht?

Ja, meerdere bureaus richten zich op werkzoekenden die begeleiding zoeken. Bespreek tijdens het eerste contact je ervaring, gewenste functie, beschikbaarheid en voorkeur voor vast of tijdelijk werk.

Helpen deze bureaus ook werkgevers?

Dat verschilt per bureau. Sommige richten zich op vaste vacatures, andere verzorgen ook tijdelijke bemiddeling. Vraag hoe zij de vacature-intake aanpakken en welke kandidaten zij doorgaans bereiken.

Zijn er gespecialiseerde recruiters voor techniek en ICT?

Ja, in de selectie staan bureaus met aandacht voor operators, monteurs, technici en ICT-professionals. Vraag naar ervaring met jouw specifieke rol, certificaten en het gewenste opleidingsniveau.

Wat bespreek ik tijdens een eerste kennismaking?

Neem je cv, functiewensen en beschikbaarheid mee. Vraag daarnaast naar de vervolgstappen, de contactpersoon, de verwachte termijn en de manier waarop feedback na een gesprek wordt gedeeld.

Gerelateerde gidsen