Menu

De beste glaszetters in Rotterdam: 15 vakbedrijven

Een glaszetter in Rotterdam kan nodig zijn na glasschade, bij tocht door oude ruiten of voor glas op maat. Deze selectie omvat spoedherstel, isolatieglas, renovatie en specialistische oplossingen voor woningen.

Kijk eerst naar het type glas en de omvang van de klus. Vraag daarna naar inmeten, afwerking, isolatiewaarde en planning. Bij schade telt bovendien hoe snel de opening veilig en netjes wordt afgesloten.

Hoe deze gids is gerangschikt

We rangschikken glaszetters in Rotterdam op hoe gespecialiseerd elk bedrijf is, wat klanten zeggen, hoe volledig de gegevens zijn en waar het zit.

Bedrijven kunnen diensten afnemen om beter zichtbaar te zijn in deze lijsten.

Top 3LijstKaartZo kies je

Vergelijk 15 lokale opties

Dorst Glasservice | Glashandel & Glaszetters, Rotterdam#1
Wat opvalt
  • 24-uurs glasherstel

Dorst Glasservice | Glashandel & Glaszetters

4,9605 beoordelingen
Ziedewij 21, 2991 LA Barendrecht, Nederland
Geschikt voor
Spoedherstel na glasschadeVervanging van isolatieglas

Dorst Glasservice is een glaszetter in Rotterdam voor glasherstel, vervanging en maatwerk. Het bedrijf staat bekend om snel contact, vlot inmeten en een nette uitvoering. Ook ingewikkelder werk, zoals HR++-glas in een schuifpui, wordt zorgvuldig voorbereid en gemonteerd.

Bij glasschade biedt Dorst een 24-uurs herstelservice en kan er volgens de bedrijfsinformatie snel op locatie worden gewerkt. Online prijsopgaven en services op bedrijfslocatie maken het eenvoudig om een klus vooraf te bespreken.

Glas Fixx | Glashandel & Glaszetter | Spoedservice, Rotterdam#2
Wat opvalt
  • Specialist in HR++-glas

Glas Fixx | Glashandel & Glaszetter | Spoedservice

5,055 beoordelingen
Reedijk 7-41, 3274 KE Heinenoord, Nederland
Geschikt voor
Verduurzaming van bestaande kozijnen

Glas Fixx richt zich in Rotterdam op het vervangen en plaatsen van isolatieglas, met speciale aandacht voor HR++-oplossingen. Het bedrijf werkt aan renovatie, nieuwbouw en maatwerk en denkt mee over een passende glasoplossing voor bestaande kozijnen.

De uitvoering wordt gekenmerkt door duidelijke afspraken, een korte wachttijd en nette montage. Ook specifieke opdrachten, zoals het plaatsen van een kattenluik in glas, vallen binnen het werkgebied. Online prijsopgaven bieden een eerste inzicht voordat de werkzaamheden worden ingepland.

R.S glasservice, Rotterdam#3
Wat opvalt
  • Voor kleine en grote klussen

  • Sterk in HR++-glas

R.S glasservice

5,048 beoordelingen
Lierenstraat 7, 2984 AE Ridderkerk, Nederland

R.S. Glasservice werkt in Rotterdam aan glasvervanging voor particuliere en zakelijke opdrachtgevers, van een enkele ruit tot een compleet woningproject. De aanpak draait om duidelijke communicatie, inmeten, deskundig advies en een nette montage.

Het bedrijf heeft ruime ervaring met HR++-glas en helpt ook bij het vinden van betaalbare oplossingen voor bestaande kozijnen. Offertes volgen doorgaans vlot na de aanvraag, waarna levering en plaatsing worden afgestemd. Na afloop blijft de werkplek verzorgd achter.

De Raad Glas, Rotterdam#4
Wat opvalt
  • Kattenluiken met nette glasafwerking

De Raad Glas

4,862 beoordelingen
Gebroken Meeldijk 29, 2991 VB Barendrecht, Nederland
Geschikt voor
Glas met kattenluikNet afgewerkte raamvervanging

De Raad Glas is een glaszetter in Rotterdam voor zorgvuldig ingemeten en afgewerkte ruiten. De communicatie verloopt helder van prijsopgave tot plaatsing, met aandacht voor nette kitranden en een schone oplevering.

Een opvallende specialisatie is het plaatsen van kattenluiken in glas. Daarbij wordt geadviseerd over type en maat, zodat het luik goed aansluit op raam of deur. Ook online prijsopgaven en montage op locatie zijn mogelijk.

Glas-Gigant, Rotterdam#5
Wat opvalt
  • Polijsten van beschadigd glas

Glas-Gigant

5,039 beoordelingen
Westplein 12, 3016 BM Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Herstel van krassen en etssporenGlas op maat of renovatie

Glas-Gigant is een glaszetter in Rotterdam voor glasreparatie, glas op maat, isolatieglas en specialistische bewerkingen. Naast vervangen kan het bedrijf beschadigd glas in sommige gevallen polijsten, zoals krassen of etssporen in een schuifpui. Ook gelaagd glas en glas-in-lood behoren tot het aanbod.

De aanpak combineert advies, offerte en uitvoering. De communicatie kan digitaal verlopen en er wordt gewerkt aan zowel kleine opdrachten als grotere renovatieprojecten. Dat maakt de dienst interessant wanneer herstel mogelijk een alternatief vormt voor volledige vervanging.

HBM Glasmeesters, Rotterdam#6
Wat opvalt
  • Ook triple glas

  • Efficiënte montage van veel ramen

HBM Glasmeesters

5,037 beoordelingen
Augustapolder 26, 2992 SR Barendrecht, Nederland
Geschikt voor
Vervanging van glas in de hele woning

HBM Glasmeesters helpt in Rotterdam met het plaatsen en vervangen van dubbelglas, HR++-glas en triple glas. Na het inmeten volgt een duidelijke offerte en de montage wordt efficiënt gepland, ook wanneer het om veel ramen in één woning gaat.

De uitvoering is gericht op precisie, nette afwerking en het schoon achterlaten van de werkplek. HBM denkt mee over de geschiktheid van bestaande kozijnen en over een glasoplossing die het wooncomfort en de isolatie kan verbeteren.

Quist Glas Expert, Rotterdam#7
Wat opvalt
  • Ook ronde ruiten op maat

  • Kattenluiken in enkel- en dubbelglas

Quist Glas Expert

4,935 beoordelingen
Kommiezenlaan 20, 3125 AN Schiedam, Nederland
Geschikt voor
Specialistisch glas voor deuren of huisdieren

Quist Glas Expert verzorgt in Rotterdam en Zuid-Holland glasherstel en glasvervanging, van enkelglas en dubbelglas tot HR++ en gelaagd glas. De monteurs werken zorgvuldig, houden afspraken aan en leveren de werkplek netjes op.

Bijzondere toepassingen zijn onder meer ronde ruiten voor antieke deuren en kattenluiken in enkel- of dubbelglas. Voor HR++-glas kan vooraf advies en een prijsopgave worden gegeven, zodat de keuze aansluit bij de woning en het gewenste comfort.

Glaszetter Rotterdam#8
Wat opvalt
  • Advies over badkamerbeglazing

  • Uitleg over U-waardes

Glaszetter Rotterdam

5,021 beoordelingen
Weena-Zuid 130, 3012 NC Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Vergelijken van glasoplossingen

Glaszetter Rotterdam richt zich op glasdiensten in Rotterdam, waaronder spoedreparaties, glasvervanging, draadglas en dubbelglas. De dienstverlening is opgezet rond het vergelijken van passende glasoplossingen en prijsvoorstellen voor woningen en grotere projecten.

Bij badkamerbeglazing ligt de nadruk op veilige, onderhoudsvriendelijke keuzes. Ook bij isolatieglas wordt uitleg gegeven over U-waardes, comfort en energiebesparing, zodat je verschillende mogelijkheden bewust kunt afwegen.

Noorder Glashandel B.V., Rotterdam#9
Wat opvalt
  • Veel decoratieve glassoorten

Noorder Glashandel B.V.

4,451 beoordelingen
Treubstraat 15, 3038 XW Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Glas op maat voor interieurRenovatie met HR++-isolatieglas

Noorder Glashandel B.V. is in Rotterdam actief met glas op maat, glasherstel, dubbelglas, HR++-isolatieglas en kozijnen. Het aanbod loopt van een losse ronde glasplaat of spiegel tot complete woningrenovatie. Ook decoratieve glassoorten zoals melkglas, structuurglas, draadglas en figuurglas zijn mogelijk.

Voor bestaande kozijnen kan worden bekeken welk isolatieglas past. De zaak denkt mee over maatvoering, materiaalkeuze en toepassing, zowel voor kleine interieurprojecten als voor grotere verbeteringen aan een woning.

Vido Glas Services, Rotterdam#10
Wat opvalt
  • Nette en snelle montage

  • Praktisch advies tijdens de klus

Vido Glas Services

4,917 beoordelingen
Geschikt voor
Vervanging van een losse ruit

Vido Glas Services is een glaszetter in Rotterdam voor het vervangen en plaatsen van glas. De werkwijze valt op door snelle communicatie, zorgvuldig afwerken en het netjes opruimen na de montage.

De service past bij zowel een losse ruit als regulier glaswerk waarbij duidelijke afspraken en een betaalbare uitvoering belangrijk zijn. Vido denkt mee over de klus en geeft praktisch advies tijdens het werk.

Glaspunt Glashandel en Glasservice, Rotterdam#11
Wat opvalt
  • Snelle glasschadehulp

Glaspunt Glashandel en Glasservice

4,338 beoordelingen
Nieuwe Langeweg 35b, 3194 DC Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Spoed bij glasschadeVerduurzaming van ramen

Glaspunt Glashandel en Glasservice verzorgt in Rotterdam glasherstel, glasvervanging en glasservice voor woningen en bedrijven. Het traject loopt van inmeten en prijsopgave tot levering en plaatsing, waarbij de monteurs de werkplek netjes achterlaten.

Bij glasschade is snelle hulp een belangrijk onderdeel van de dienstverlening; Glaspunt geeft aan vaak binnen ongeveer 30 minuten op locatie te kunnen zijn. Daarnaast is er aandacht voor verduurzaming met energiezuiniger glas, zoals HR++-glas.

Glaspunt Glashandel en Glasservice, Rotterdam#12
Wat opvalt
  • Vlotte planning en levering

  • Netjes opgeleverde montage

Glaspunt Glashandel en Glasservice

4,323 beoordelingen
Geschikt voor
Snelle vervanging van ramen

Glaspunt Glashandel en Glasservice biedt in Rotterdam glasvervanging met een vlotte planning en duidelijke klantenservice. De monteurs werken beleefd en zorgvuldig, denken mee tijdens de uitvoering en leveren het werk netjes op.

De dienstverlening is geschikt voor zowel een losse ruit als meerdere ramen. Bij glasschade kan Glaspunt snelle hulp bieden; daarnaast is online een prijsopgave of melding van de schade mogelijk.

Glaszetter Rotterdam#13
Wat opvalt
  • Spoedservice bij glasschade

Glaszetter Rotterdam

4,315 beoordelingen
Cartesiusstraat 40, 3076 DD Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Snelle reparatie van een kapotte ruit

Glaszetter Rotterdam biedt in Rotterdam glasherstel en vervanging bij schade, storm of inbraak. De service richt zich op snelle hulp voor particulieren en bedrijven, met een prijsindicatie vooraf en mogelijkheden voor zowel spoedklussen als gepland werk.

Naast herstel wordt ook nieuw glas geleverd en geplaatst. De dienstverlening sluit aan bij wie een kapotte ruit snel wil laten vervangen of meerdere ramen in een woning wil vernieuwen.

TG Glashandel & Glaszetters, Rotterdam#14
Wat opvalt
  • Snelle hulp bij glasschade

TG Glashandel & Glaszetters

4,127 beoordelingen
Hankweg 17, 2614WV Pijnacker, Nederland
Geschikt voor
Glasschade en glasherstelVentilatieroosters en HR++-glas

TG Glashandel & Glaszetters verzorgt glasreparaties in Rotterdam, van het herstellen van glasschade tot het leveren en plaatsen van glas en ventilatieroosters. Ook voor reparaties aan deuren, kozijnen, sloten en vastgoedonderhoud is er een brede aanpak beschikbaar.

De service valt op door duidelijke uitleg vooraf, transparante afspraken en snel schakelen bij dringende problemen. Bij een klein defect wordt eerst meegedacht over een passende oplossing, terwijl grotere projecten zoals HR++-glas en ventilatieroosters netjes en vakkundig worden uitgevoerd. De werkplek wordt verzorgd achtergelaten.

Vo Glas B.v, Rotterdam#15
Wat opvalt
  • Complete aanpak rond kozijnen

  • Specialist in isolatieglas

Vo Glas B.v

4,310 beoordelingen
Christa Ehrlichhof 75, 3059 LL Rotterdam, Nederland

VO Glas B.V. is een glaszetter in Rotterdam voor isolatieglas, het vervangen van gebroken ruiten en maatwerk voor binnen en buiten. Ook een glazen winkelpui, keukenachterwand of een compleet kozijntraject met houtrotherstel en schilderafwerking behoort tot de mogelijkheden.

De werkwijze is gericht op heldere communicatie, een strakke afwerking en efficiënt uitgevoerd werk. Bij grotere projecten, zoals het plaatsen van HR++-glas in een appartement, wordt zorgvuldig gewerkt met aandacht voor de bestaande uitstraling. De monteurs werken netjes en laten de ruimte opgeruimd achter.

De vergelijking in één oogopslag

#BedrijfScoreReviewsIdeaal voor
#1Dorst Glasservice | Glashandel & Glaszetters 4,9605Spoedherstel na glasschade
#2Glas Fixx | Glashandel & Glaszetter | Spoedservice 5,055Verduurzaming van bestaande kozijnen
#3R.S glasservice 5,048—
#4De Raad Glas 4,862Glas met kattenluik
#5Glas-Gigant 5,039Herstel van krassen en etssporen
#6HBM Glasmeesters 5,037Vervanging van glas in de hele woning
#7Quist Glas Expert 4,935Specialistisch glas voor deuren of huisdieren
#8Glaszetter Rotterdam 5,021Vergelijken van glasoplossingen
#9Noorder Glashandel B.V. 4,451Glas op maat voor interieur
#10Vido Glas Services 4,917Vervanging van een losse ruit
#11Glaspunt Glashandel en Glasservice 4,338Spoed bij glasschade
#12Glaspunt Glashandel en Glasservice 4,323Snelle vervanging van ramen
#13Glaszetter Rotterdam 4,315Snelle reparatie van een kapotte ruit
#14TG Glashandel & Glaszetters 4,127Glasschade en glasherstel
#15Vo Glas B.v 4,310—

Heb je een bedrijf?

Mijn bedrijf plaatsen

Kaart van glaszetters in Rotterdam

Er is geen bevestigde concentratie per Rotterdamse wijk in deze selectie. De bedrijven richten zich op uiteenlopende klussen, van een enkele ruit na schade tot glasvervanging in de hele woning. Vergelijk daarom vooral de verwachte reistijd en dekking voor jouw adres. Bij een spoedklus is snelle inzet belangrijk; voor renovatie kan een afspraak voor inmeten praktischer zijn.

Diensten om te vergelijken

  • SpoedherstelLaat glasschade veilig herstellen wanneer een ruit onverwacht is gebroken.
  • Isolatieglas vervangenVervang bestaande ruiten door isolatieglas voor een beter passend woningcomfort.
  • HR++-glasBespreek renovatie met HR++-isolatieglas voor bestaande kozijnen.
  • Glas op maatLaat een ruit maken voor interieur, renovatie of een afwijkende maat.
  • Glas met kattenluikKies specialistisch glas waarin een kattenluik passend wordt verwerkt.
  • Krassen herstellenVraag naar herstel van krassen en etssporen voordat vervanging nodig is.
  • Glas voor deurenVergelijk geschikte glassoorten voor deuren, huisdieren en intensief gebruik.
  • Hele woning beglazenPlan glasvervanging in meerdere vertrekken met één afgestemde aanpak.

Zo kies je glaszetters in Rotterdam

  1. Beschrijf de schadeGeef aan welk glas gebroken of beschadigd is en of de opening tijdelijk dicht moet.
  2. Vraag om inmetenLaat bevestigen wie de maten opneemt en welke tolerantie voor het nieuwe glas geldt.
  3. Vergelijk isolatiewaardenVraag naar Ug-waarde, glasopbouw en geschiktheid voor je bestaande kozijn.
  4. Controleer de afwerkingBespreek kitnaden, glaslatten, opruimen van scherven en de oplevering.
  5. Maak de planning concreetVraag wanneer inmeten, bestellen en plaatsen plaatsvinden, vooral bij spoed.
  6. Vraag naar maatwerkControleer of kattenluiken, deurglas of interieurglas binnen de klus passen.

Veelgestelde vragen

Wat moet ik doen bij een gebroken ruit?

Houd afstand van scherven, scherm de plek voorzichtig af en neem foto’s van de schade. Vraag de glaszetter welke tijdelijke beveiliging nodig is en geef door of er kinderen of huisdieren aanwezig zijn.

Kan HR++-glas in elk bestaand kozijn?

Niet altijd. De beschikbare sponning, staat van het kozijn en het gewicht van de nieuwe ruit bepalen wat mogelijk is. Laat dit tijdens het inmeten beoordelen voordat je een keuze maakt.

Is glas met een kattenluik een aparte klus?

Dat vraagt om passend glas en een correcte uitsparing. Bespreek het type kattenluik, de positie en de maat voordat de ruit wordt besteld, zodat glas en accessoire op elkaar aansluiten.

Kan een glaszetter krassen in glas herstellen?

Bij sommige krassen of etssporen is herstel mogelijk, afhankelijk van diepte en plaats. Laat de beschadiging beoordelen en vraag wanneer polijsten verantwoord is en wanneer vervanging verstandiger wordt.

Gerelateerde gidsen