Menu

Beste bouwmaterialenwinkels in Rotterdam: 5 opties

Wie bouwmaterialenwinkels in Rotterdam vergelijkt, zoekt meestal een passende combinatie van assortiment, projectkennis en snelle afhandeling. Deze selectie helpt bij kleine klussen, renovaties en grotere bouwprojecten.

Let vooral op het benodigde materiaal, de hoeveelheid en de toepassing. Hout voor een constructie vraagt om andere voorbereiding dan egaline, plafondmateriaal of specifieke producten voor een installatieklus.

Hoe deze gids is gerangschikt

We rangschikken bouwmaterialenwinkels in Rotterdam op hoe gespecialiseerd elk bedrijf is, wat klanten zeggen, hoe volledig de gegevens zijn en waar het zit.

Bedrijven kunnen diensten afnemen om beter zichtbaar te zijn in deze lijsten.

Top 3LijstKaartZo kies je

Vergelijk 5 lokale opties

PontMeyer Rotterdam#1
Wat opvalt
  • Bezorging en afhalen mogelijk

PontMeyer Rotterdam

4,779 beoordelingen
Bovenstraat 224, 3077 BK Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
verbouwingen en renovatiesparticuliere klussers

PontMeyer Rotterdam is een houthandel voor bouwprofessionals en particuliere klussers . De zaak richt zich op een praktische afhandeling van bestellingen, met mogelijkheden voor bezorging, ophalen in de winkel en gericht winkelbezoek. Medewerkers denken mee over oplossingen en kunnen artikelen die niet direct beschikbaar zijn laten bestellen.

De voorraad is overzichtelijk georganiseerd en bestellingen worden vlot verwerkt. Daarmee is PontMeyer geschikt voor wie hout en bouwmaterialen efficiënt wil inkopen voor een verbouwing, renovatie of klusproject.

Leeuw Bouwmaterialen, Rotterdam#2
Wat opvalt
  • Snelle levering van egaline

  • Duidelijke productuitleg

Leeuw Bouwmaterialen

4,824 beoordelingen
Gouderakstraat 24a, 3079 DB Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Egaline bestellenGrotere bouwprojecten

Leeuw Bouwmaterialen is een Rotterdamse leverancier van bouwmaterialen met een praktische aanpak. Bestellingen worden overzichtelijk verwerkt en kunnen snel worden geleverd, ook wanneer het om grotere hoeveelheden egaline gaat. Heldere productuitleg helpt bij het kiezen van de juiste toepassing.

De combinatie van scherpe prijzen, vlotte service en zorgvuldige levering maakt deze leverancier interessant voor zowel kleinere klussen als grotere renovatieprojecten.

PontMeyer Rotterdam Noord#3
Wat opvalt
  • Handige drive-in voor laden

  • Hout direct laten zagen

PontMeyer Rotterdam Noord

4,529 beoordelingen
Vareseweg 20, 3047 AV Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Hout voor bouwprojecten

PontMeyer Rotterdam Noord is een houthandel voor vakmensen en doe-het-zelvers die bouwmaterialen vlot willen verzamelen. Dankzij de drive-in rijd je eenvoudig naar binnen om materialen te laden; medewerkers helpen bij het klaarzetten en inladen. Ook zagen en maatwerk rond hout behoren tot de praktische winkelervaring.

Bestellen kan met bezorging of afhalen in de winkel. De ruime opzet en snelle afhandeling zijn vooral handig wanneer je meerdere materialen voor een project tegelijk nodig hebt.

Van Wijngaarden + Co B.V., Rotterdam#4
Wat opvalt
  • Sterk in bouwspecialiteiten

  • Ook losse materialen verkrijgbaar

Van Wijngaarden + Co B.V.

4,257 beoordelingen
Sluisjesdijk 38, 3087 AH Rotterdam, Nederland
Geschikt voor
Plafond- en wandprojectenSpecifieke bouwmaterialen

Van Wijngaarden + Co B.V. is een Rotterdamse bouwmaterialengroothandel met een breed aanbod voor bouwspecialiteiten. In het assortiment vind je onder meer gipskartonplaten, gipsvezelplaten, C- en U-profielen, plafondplaten en oplossingen voor isolatie en binnenafbouw. Ook particulieren kunnen er terecht; materialen zijn niet uitsluitend per volle doos verkrijgbaar.

De groothandel richt zich op projecten waarbij specifieke materialen en deskundige uitleg belangrijk zijn. Dat maakt de zaak geschikt voor aannemers, afbouwers en klussers die gericht zoeken naar bouwproducten buiten het standaard bouwmarktassortiment.

ALokale optie
#5
Wat opvalt
  • Breed assortiment voor vakwerk

  • Veel producten direct leverbaar

A20 Bouwmaterialen B.V.

5,08 beoordelingen
Strickledeweg 40, 3044 EK Rotterdam, Nederland

A20 Bouwmaterialen B.V. is een Rotterdamse bouwmaterialenmarkt voor particulieren, zelfstandigen en bedrijven. Het assortiment omvat onder meer diamantboren, installatiematerialen, tegellijmen, pleistermaterialen, gereedschap, elektrotechniek, sanitair en verf. Veel producten zijn rechtstreeks uit het magazijn leverbaar.

De medewerkers helpen met productinformatie en denken mee wanneer je een artikel niet direct kunt vinden. Dankzij de combinatie van een fysieke winkel, webshop en een breed assortiment is A20 praktisch voor uiteenlopende bouw- en installatieklussen.

De vergelijking in één oogopslag

#BedrijfScoreReviewsIdeaal voor
#1PontMeyer Rotterdam 4,779verbouwingen en renovaties
#2Leeuw Bouwmaterialen 4,824Egaline bestellen
#3PontMeyer Rotterdam Noord 4,529Hout voor bouwprojecten
#4Van Wijngaarden + Co B.V. 4,257Plafond- en wandprojecten
#5A20 Bouwmaterialen B.V. 5,08—

Heb je een bedrijf?

Mijn bedrijf plaatsen

Kaart van bouwmaterialenwinkels in Rotterdam

Er zijn in deze selectie geen specifieke Rotterdamse wijken bevestigd. De winkels zijn daarom vooral interessant vanuit hun assortiment en de route vanaf je woning, werkplaats of bouwlocatie. Kijk vóór vertrek welke vestiging het gewenste materiaal voert en of afhalen past bij je planning. Bij grote hoeveelheden kan een korte rit naar een gespecialiseerde leverancier tijd besparen.

Diensten om te vergelijken

  • Renovatie en verbouwingMateriaal voor particuliere verbouwingen en renovatieprojecten.
  • Hout voor de bouwHout voor constructies, timmerwerk en andere bouwtoepassingen.
  • Egaline bestellenEgaline voor het voorbereiden en egaliseren van vloeren.
  • BinnenafbouwProducten voor afwerking van binnenruimtes en bouwschillen.
  • Plafonds en wandenMaterialen voor plafondprojecten, wandopbouw en afwerking.
  • InstallatieklussenBouwmaterialen die aansluiten op verschillende installatieprojecten.

Zo kies je bouwmaterialenwinkels in Rotterdam

  1. Maak een materiaallijstNoteer per ruimte de producten, maten en aantallen voordat je prijzen of voorraad vergelijkt.
  2. Vraag naar geschikte variantenLaat bevestigen welk materiaal past bij vocht, belasting, ondergrond en de gewenste afwerking.
  3. Controleer afhaalmogelijkhedenVraag of alle onderdelen tegelijk klaarliggen, vooral bij een grotere bestelling voor een project.
  4. Vergelijk hulp bij de klusBespreek of je uitleg krijgt over verwerking, benodigde accessoires en een logische bestelvolgorde.

Veelgestelde vragen

Welke bouwmaterialenwinkel past bij een renovatie?

Begin met een winkel die materiaal voor verbouwingen en renovaties voert. Neem je plan, afmetingen en gewenste afwerking mee, zodat je gerichter kunt vragen naar geschikte producten en aanvullende onderdelen.

Kan ik als particulier bouwmaterialen kopen?

Ja, meerdere opties in deze selectie richten zich ook op particuliere klussers. Vraag vooraf welke hoeveelheden, productlijnen en afhaalmogelijkheden beschikbaar zijn voor jouw project.

Waar let ik op bij egaline?

Controleer welk type egaline geschikt is voor de ondergrond, laagdikte en uiteindelijke vloer. Vraag ook hoeveel materiaal je nodig hebt en welke voorbereiding vóór het aanbrengen vereist is.

Wanneer is een gespecialiseerde leverancier handig?

Bij binnenafbouw, plafond- en wandprojecten of specifieke installatieklussen kan gespecialiseerde kennis nuttig zijn. Zo verklein je de kans dat je belangrijke profielen, bevestiging of toebehoren vergeet.

Gerelateerde gidsen